| ALINTUHS a întrebat:

Oare de ce baietii nu daruiesc flori sau ciocolate prietenei sale?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Fiindcă nu sunt romantici de felul lor. Păcat, nu?sad

| Lexiiii a răspuns:

Pur si simplu ca sunt badarani acum. Prefera sa te ia cu texte de ti-se face greata :-&
Cu: "Ce faci papusa?" Si toate rahaturile astea oh go on
Si asa ceva nu se mai face in ziua de azi, asa gandesc ei, mai bine isi iau un bachet de tigari sau cevqa de baut.
Se mai schimba lumea rolling eyes

| kristy a răspuns:

Acu cateva zile am primit un buchet de flori fix in cap!
Data viitoare o sa mai ofer vreun buchet eu, oare?

| Viviluka a răspuns:

Vrei sa stii parerea mea?

Unii baieti se cred asa de mari si tari si de smecheri incat cred ca a daruii flori si ciocolata unei fete este patetic si ca asa se facea pe vremuri.
Dar cel mai frumos lucru este sa fi romantic pentru ca prin romantism sinceritate etc iti arati dragostea fata de partener/a.

Deci dragii mei baieti nu sunteti nici prosti nici patetici sa stiti sunteti foarte draguti si asa atrageti toate fetele

| Goguletzu a răspuns:

Eu unu ti-as darui o floare dar nu te cunosctongue

@}:-