| kjbh13 a întrebat:

Ce flori se daruiesc la desparire dupa o relatie?

11 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Cred ca pana la urma, daca vrei un raspuns cat mai concludent, ar trebui sa spui si de ce v-ati despartit (ai calcatu tu stramb, sau ea, sau pur si simplu ati hotarat asta impreuna din diverse motive)

| kjbh13 explică (pentru FerLin):

Impreuna am hotarit, nimeni nu a calcat strimb...

| FerLin a răspuns (pentru kjbh13):

In cazul asta, daca tot insisti sa-i oferi flori, cred ca niste trandafiri albi ar fi potriviti, tu decizi!

| Cookie21 a răspuns:

Nu se da flori la despartiri.Dar ma rog.ai putea sa ii cumperi un buchet de trandafiri si un ursulet de plus.

| KirigayaKirito a răspuns:

Flori? De ce sa dai flori? Nu sarbatoresti pentru ca te desparti de cineva! Mai degraba ii dai ceva ce sa ii aduca aminte de tine, gen o poza cu voi, un lantisor, un talismat o bratara de a ta! Macar asa veti ramane prieteni...tongue bft!

| FerLin a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Din proprie experienta, se intampla si uneori sa sarbatoresti pentru ca reusesti sa scapi, pardon, sa te desparti de cineva. Intr-adevar nici eu nu stiu de ce ar trebui sa dai flori la despartire dar daca tot insisti, da-i un bucet de flori de "nu ma uita" happy

| KirigayaKirito a răspuns (pentru FerLin):

Mda, dar daca vrea sa ii dea flori asta inseamna ca a tinut la ea, daca tot vrea sa ii ofere ceva nu? Altfel nu se mai chinuia si pa si pussy!winking oricum ai dreptate!

| allex4369 a răspuns:

Nu se daruiesc flori la despartire!

| alwayswithyou a răspuns:

Cred ca ar fi bine -dupa parerea mea- sa ii oferi aceeasi floare pe care i-ai daruit-o atunci cand ati inceput aceea relatie

| Mircik a răspuns:

Eu cred ca ar fi ceva super un buchet mare de TRANDAFIRI GALBENI, fiindca "galbenu" semnifica despartirea...

| alex64 a răspuns:

Trandafiri rosii