| kito_2036 a întrebat:

Oare este sexul important intr-o relatie care dureaza deja un an? (acesta este cazul meu) Am 16 El tot 16! Ne iubim reciproc, suntem foarte atashati unul de altul, timp de aceasta vreme lunga cat ne intalnim niciodata nu ne-am certat. Nici o dimineata nu se trece fara sms-uri dragute si nici o seara fara sunet la telefon! Mereu imi spune cu tot sufletul ca ma iubeste, imi face multe surprize placute, cum ar fi poezii dedicate mie (alcatuite de el), poze dedicatii creatii de ale lui! deci ambii suntem Virgini si... deci khm! cum sa spun xD in asta si consta intrebarea mea de sus. Deci simt ca sunt gata pentru asta (sa nu credeti ca el mi-a propus, asta vine de la sine) eu sunt increzuta 100% ca mi doresc acest lucru! si tot vreau sa aflu e ceva rau in asta?

Răspuns Câştigător
| clabo a răspuns:

Nu vreau sa-ti creez vre'o teama, dar daca tu esti foarte sigura de decizia ta si chiar crezi ca va iubiti indeajuns de mult ca dupa ce o faceti sa nu vi se raceasca, eu spun ca este ok! Atata timp cat va protejati totul va si perfect. Intr-o relatie devine importanta si atasamentul fizic, dar mereu cel emotional va fi pe primul loc! Eu zic sa vorbiti si sa fiti siguri cand va veni momentul, sa fie ceva de neuitat!winking