| eugeniu001 a întrebat:

Sall la TPU... eu am 17 ani si am o prietena de 15 ani, ne intalnim de 1luna, eu o iubesc foarte tare, inainte de a ne intilni oficial noi tot vorbeam gen dragoste si sex si ea mi-a zis ca doreste sa ramina virgina pina la 18ani. voi ce parere aveti va tine ea asa de mult? pentru ca eu o doresc foarte tare. problema consta in aceea ca noi ambii suntem virgini

Răspuns Câştigător
| fgsxbfhg a răspuns:

Nu o forta dar nu cred ca va sta pana la 18 ani eu sunt femeie asa ca. si nu mai sunt vremurile alea la ce o ajuta sa fie pana atunci traitiva viata nu este chiar asa de lunga si ni se ia cand ne este mai draga o sa ajungeti in ipostaza in care o sa va doriti reciproc si atunci o sa se intample ce trebuie sa se intample sunteti mari protejativa si nu o dezamagi dupa aia ( cam asa fac baieti in general) happy succes sper sa se intample asa cum iti doresti iubitiva

9 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Atunci intalniti-va dupa ce implineste 18 ani

| BLeur a răspuns:

Nu o forţa..laso că e bine ce zice..nu este vârsta ideală.şi nu se ştie ce se poate întâmpla..stai în banca ta..chiar dacă mai sunt 3 ani până atunci. Ai răbdare, dacă o iubeşi, o înţelegi. happy

Sper că te-am ajutat.

| คlєxヅ a răspuns:

Hei,nu te grabi.Implineste peste 18 ani! Relatia de la 11, 12, 13, 14, 15,16,17 ani poate aduce probleme nedorite. Tu o sa fii major.Ar fi bine sa urmaresti filme porno ca sa stii cum sa i-o bagi laughing. (Glumesc stai linistit!) si daca o iubesti o si intelegi. Daca ea nu vrea nu vrea. Iubiti-va mult!

| PsyhoWoman a răspuns:

Asa e..plus ca aveti o luna impreuna..eu am 18 ani si abia acum mi-am inceputviata sexuala..in primul rand pentru a nu da de o sarcina nedorita cat sunt pe banii parintilor si ei imi ofera tot ce am nevoie... aveti abia o luna impreuna! oricum presupun ca vorbeati seara cand sentimentul erotic creste... e una sa discuti alta sa faci..eu zic sa vedeti daca va merge si daca peste un 1-2 e bine puteti happy incerca

| Mell1321 a răspuns:

Tu chiar crezi ca mai asteapta ea pana la 18 ani?laughing Daca nu o sa fii tu fericitu, o sa fie urmatorul dupa ce o termina cu tine. Eu zic sa nu o presezi asupra acestui aspect, pentru ca cu cat insisti mai mult cu atata este contra.

| Administrat0r a răspuns:

Ramaneti virgini cat vreti voi. Ideea e sa pastrati sentimentul de dragoste.

| oannaroman a răspuns:

Acum sincer iti spun dar e cam devreme sa spui ca o iubesti foarte tare happy e doar atractia fizica si daca ea e virgina o sa se lase foarte greu happy pana o sa ii demonstrezi ca tu chiar o iubesti si nu vrei numai un singur lucru de la ea happy

| florinush09 a răspuns:

Daca nu o arzi tu acum cat mai repede o sa ti-o ia altu inainte!

| Mikiinthemix a răspuns:

Ok problema este ca tu vei constientiza faptul ca daca stai dupa ea cand va face 18 ani tu vei face 20 chiar si 21 nu iti recomand sa fi in anul 2 la facultate si sa fi inca virgin