| bobby90 a întrebat:

Oare exista ceva care sa-ti stearga memoria total? Sa nu mai stii de nimeni si nimic? Oare?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Din pacate nu exista asa cevasad,ce bine ar fi fost daca ar fi existat,nu am mai suferit asa de mult si nimic nu ar fi durut asa de tare pentru ca am fi uitat repede, dar cum nu este asa trebuie sa avem rabdare, timpul o sa vindece fiecare ranahappy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate se face un medicament in secret pentru asa ceva si nu a fost scos la farmacie inca.

| AnneMarri a răspuns:

Nu, nu există.
Mi-aş dori. Dar, nu.

| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai nu exista nimic pana acum dar cand mori iti pierzi memoria toatala. funda?

| Andrei233 a răspuns:

Loveste-te putin la cap si vezi daca merge.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Exista.Te asigur ca exista dar accesul la asa ceva este aproape imposibil pentru un om obisnuit. Daca nu ma crezi intreaba C.I.A.-ul.Cu siguranta au niste raspunsuri surprinzatoare si competente bazate pe experienta! P.S.Nu-ti recomand sa-ti uiti tot trecutul.Ai nevoie de unele parti pentru a reusii in viitor.

| sSebastian a răspuns:

Amnezia retrograda (amnezie de conservare) se refera la stergerea amintirilor anterioare unei traume, in timp ce fixarea amintirilor noi este posibila.

| TruxxieMuffin a răspuns:

Nu...chiar nu exista sad Ar fi fantastic daca ar exista asa ceva...