| Ksuparata a întrebat:

Oare exista destinul? Si daca exista ce e el cu adevarat? Cumm se defineste el? Voi credeti in destin?

Răspuns Câştigător
| StefanutZ_1919 a răspuns:

Buna...nu cred in asa ceva.Cred ca"destinul"poate sa fie influentat in orice moment,printr-o simpla decizie si fiecare persoana decide directia pe care vrea sa o urmeze in viata, chestia e ca unii fac alegeri proaste si dau vina pe soarta, iar altii fac alegeri bune.Nu cred ca e ceva batut in cuie, fiecare isi poate schimba soarta.

1 răspuns:
| Neimportant a răspuns:

Îmi place întrebarea ta deşi are şi unele greşeli dar nu este nimic. Poate că destinul există. Destinul meu e să ajung cineva. să fiu apreciată.