| una_6091 a întrebat:

Oare s'ar uita un baiat la o fata de 49 de kg care are 16 ani?(este vorba de mine, fi'ti cat se poate de seriosi, pentru mine nu e o intrebare stupida)

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Eah, normal ca se uita. dar nu conteaza numai aspectul, ci si ce ai in capu ala. trebuie sa fii si putin inteligenta nu doar desteapta(sunt 2 lucruri total diferite).
Dar la 16 ani 49 kg? eu la 14 ani am 67laughingsunt baiat, dar nu-s deloc gras si ma mandresc cu greutatea mealaughing
Deci, parerea mea e ca s-ar uita, nu ar avea dc sa nu se uite, dar depinde si de comportament, si cum am zis, de inteligenta, nu de desteptaciunehappy

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Si de ce nu sar uita? raised eyebrows

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Pt varsta ta de 16 anisori ( app MULTI INAINTE) esti destul de slabuta.Acum bine inteles conteaza si inaltimea ta.
Oricum sa stii nu totul intr-o relatie se rezuma la aspectul fizic al partenerilor.Mai conteaza si comportamentul, felul fiecaruia de a fi...

Ca sa raspund la intrebarea ta eu cred ca "DA"!

Bye!love struck PooOpkiss

| CompleteAndUtter a răspuns:

Bineinteles ca da straight face. Nu mai fi atat de complexata si ai mai multa incredere in tine. Sunt sigura ca oricine te-ar iubi >big grin

| Amy98Amysor a răspuns:

Normal ca s-ar uita.e normal sa ai atatea chile la atatia ani.eu am 11 ani si am 40 de kg.si zici ca am 35 de kg.

| ralucamirabela a răspuns:

Dar dc sa nu se uite?

Logik ca sa`r uita!