| Mihαelα a întrebat:

Oare sa fie invidia, cauza pentru care sunt atît de multe voturi "stupid" pe nedreptate? Ori simplul fapt că răspunzi spunînd adevărul şi nu ceea ce le-ar plăcea unora?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Invidie, imaturitate, frica de a nu-ţi da ţie fundiţă, faptul că ai spus adevărul şi nu ceea ce vroia să vadă cel care a pus întrebarea, ş. a. m. d. Ignoră voturile stupide, că nu vei fi depunctată din cauza lor. Baftă!

pa, pa.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intrebarea asta trebuie sa o citeasca si fanul meubig grin
S-a facut baiat cuminte, ca sa-i aduca mosul cadouhee hee

Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu primesc voturi stupide, la inceput ma suparam si imi pierdeam timpul pentru a vedea cine a facut acest gest. Între timp m-am linistit si nu mai consider atat de important acest lucru. Sunt o mica parte dintre useri care se amuza sau considera o distractie facand acest lucru.