| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce au mai citit intreb anterioare. aseara fostul prieten mi-a cerut sa ne impacam. iar eu am acceptat. dar n'am de gand sa ma mai implic asa cu am facut'o, plus ca cel mult il pot placea foarte tare. nimic in plus. dupa care el mi-a zis ca inca ma iubeste. in fn. chiar zicea adevarul. il cunosc. si faza e ca ma vrea inapoi. da nu stiu daca e bine ce fac. voi ca ma sfatuiti. am zis ca la prima lacrima pe care o mai vars din cauza lui, ii fac vant. e bine. oare? funda si voturi

1 răspuns:
| paynehunter a răspuns:

Zi-mi si mie ce patesti daca te pui cu el inca odata? Parca ne-ai intreba daca e bine sa iti dai foc la casa,ce e asa mare tragedie? Daca a venit la tine cu gandul de a se impaca e normal ca te iubeste si tine la tine,acum conteaza daca tu il iubesti si daca vrei sa accepti. Daca accepti nu moare nimeni, te asigur eu, daca nu accepti.la fel nu e nici o problema, nu ai de ce sa iti faci griji.