| gossipgirlxoxo a întrebat:

Ochii verzi-niciodata sa nu-i crezi

ochi caprui-fura inima oricui

asa e?big grinbig grinbig grin

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi albastii ca la broaste!

| gabitsa a răspuns:

Ma indoiesc. Mie nu mi. a furat nimeni cu ochi caprui inima. Din contra, ochii verzi sau albastrii. Acestea sunt preferintele mele, depinde de la persoana la persoana big grin

| Anyway a răspuns:

Despre ochii albastri ce zicala ai? laughing

| WiccaLover a răspuns:

Eu stiam ca ii: Ochii verzi niciodata sa nu-i pierzi!happybig grinwinking

| noname_4497 a răspuns:

Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi ochii negrii si caprui fura inima oricui ochii albastrii ca seninul e imbata ca si vinul ...intotdeauna va fi asa, am ochii caprui dar nu cred ca fur inima oricui cel putin raman cu slabiciunea la ochii verzi big grin

| BiBiBiutza a răspuns:

Eu am ochii verzi, si nu-mi place sa mint sau sa fiu mintita.Sinceritatea este o calitate pe care o iubesc iar timiditatea ma defineste.Insa sunt chiar o fire indrazneata daca simt nevoia.

| ade_2604 a răspuns:

Da asa e dra d ochii albastrii n u zici nimic:-s? hai ca-ti zic eu [ochi albastri curu' broastii]laughinglaughinglaughing[eu asa o stiu]tongue

| jhfhgd a răspuns:

Da