| Xperson a întrebat:

Of cineva mi-a aflat parola de pe TPU si a scris niste intrebari socante cum pot sa le sterg?

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Ii trimiti un mesaj administatorului site-ului, si ii spui care e situatia, si sa ti le stearga, pentru ca tu nu le poti sterge.

Eventual schimba parola.

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

mai bine fa-ti alt cont ca cine ti-a aflat parola sigur o sa mai intre si o sa-ti distruga contul, degeaba stergi cateva intrebari;)
dar oricum, ca sa stii cum se sterg intrebarile sa stii ca trebuie sa trimiti un mesaj la CONTACT http://www.tpu.ro/contact si sa rogi pe cine se ocupa de site sa-ti stearga intrebarile alea [da trimiti si link-urile cu intrebarile]

| aliceinchains a răspuns:

Te duci sus, la Contact și spui acolo să îți șteargă întrebarea și pui link-ul. Zi faină!

| alessia5158 a răspuns:

Soliciti adminilor stergerea lor. Ai la dispozitie optiunea "Contact" ( in dreapta -sus a paginii site-ului)--- trimite linkul intrebarii si solicita stergerea ei. Numai bine!