| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Ofer funda celui care ma ajuta! nu ma lasa sa ma conctez la facebook de pe ask.fm. ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| MarcelineBMTH a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Dar asta inseamna ca te-ai facut contul de ask separat. Ca sa poti lua contact cu ask de pe facebook, trebuie sa intri pe ask.fm si inainte de a te loga, clik pe butonul,, login to facebook,,. Ca sa poti face asta trebuie sa fii deja online pe facebook, sper ca te-am ajutat