| Andrei101010 a întrebat:

Ofer funda! Peste cateva zile voi merge cu avionul si vreau sa stiu daca in bagajul de mana pot lua reviste(integrame), carti si creion sau pix.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Desigur! orice, mai puțin obiecte metalice ascuțite (șurubelniță, cuțit foarfeci etc.), lichide în recipiente mai mari de 100 ml etc.
De asemenea, ca să nu te plictisești, poți chiar să iei o tabletă și să vezi filme sau să te joci. Doar internet să nu te aștepți să ai! happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poti lua

| Printesa10TM a răspuns:

Da,poti.

| Irinelp a răspuns:

Da poti, sunt interzise, parfumurile, bauturile si mancarurile, armele si tot ce poate fi folosit ca arme, ...revistele si creioanele nu sunt interzise.