| wiufh a întrebat:

OFER FUNDA SI VOTURI va rog ajutati-ma cu un sfat! De ceva vreme imi doresc sa devin youtuber (stiti, ca si RWJ, Nigahiga, Smosh, etc... ) si pur si simplu nu ma pot hotari ce sa fac, asa ca va rog sa imi dati niste idei(mai ales pentru structura, cum are de exemplu RayWJ care in fiecare episod comenteaza cate 3 videouri populare pe YouTube), pentru ca pana la urma incerc sa fac ceva pe placul "publicului". Apreciez orice sugestie si multumesc mult anticipat. happy

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti voi raspunde la intrebare cu alte intrebari: Stii engleza? Ai echipamentul adecvat pentru a deveni un "youtuber"?

| wiufh explică:

Da, stiu engleza, si momentan strang bani pentru o camera de filmat... cu partea "tehnica" ma descurc eu vreau doar niste idei, mersi happy