| BrunetteGirl72 a întrebat:

Offff...ce fac atunci cand sunt barfita si vreau sa le inchid gura barfiotorilor?

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna (:

In ziua de azi lumea e foarte invidioasa.
Orice avantaj aduce comentarii smug

Tu nu-i baga in seama. Lasa sa dea din gura. Oricum nu se va ajunge la nimic. (:

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignora-i total, se vor satura ei pana la urma de barfit

| gmxromania78 a răspuns:

Pur si simplu lasa-i sa vorbeasca, pana la urma o sa vada ca nu sunt bagati in seama si nu o sa te mai barfeasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ignoranţa doare cel mai tare, crede-mă!
Îi dai d... şi.ţi vezi de treaba ta.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt FOARTE invidiosi. Eu zic ca daca ii ignori o sa moara de ciuda. Arata-le ca nu iti pasa! Zambeste - asa ii faci sa crape de invidie.

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Ignora-i...si spune-le ca autografe nu le dai.