| Elena_Denisa_1999_iTJ2 a întrebat:

Ok deci, imi doresc super tare sa ma transfer la liceul Nicolae Tonitza, dar nu stiu exact ce trebuie sa fac, imi poate explica cineva?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Mergeți la secretariatul liceului actual și cereți documentele necesar e pentru transfer. Plus, la liceul unde doriți să vă transferați, dacă au locuri libere unde vă pot primi prin transfer. Dacă întâmpinați probleme, mergeți la Inspectoratul școlar local și vorbiți acolo!
Succes!