| Selena54 a întrebat:

Ok.deci maicamea a innebunit! asta e clar. nu stiu ce vrea acum imi tot spune sa ma tund sa nu ma mai vada cu parul lung etc etc.(nu stiu ce are cu parul` meu, pana acum nu o zis nimic...) si eu am zis ca bine numa ca sa nu ma mai bata la cap.asa ca nu imi puteti arata niste poze cu tunsori cam pana la umeri poate putin de tot mai jos de umeri si sa aiba si breton...

ps: am fata ovala daca va ajuta cu ceva.

Funda tongue

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CactusFlower a răspuns:

Pai sfatul meu ar fi sa mergi la un specialist in coafare.Doar ii spui mamei ca "daca vrea par tuns, banutii mai intai"tongue, doar nu ai vrea sa arati groaznic cu o freza facuta de cineva fara experienta.Si specialistul ala iti va tunde parul si in functie de forma fetei.happy

| Bebelushaaː a răspuns:

Da ce are cu parul tau? E cam absurda. in fine.
Uite la ce m`am gandit eu pentru tine http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0
Sper sa-ti placa :*

| Ctynnaa a răspuns:

Eu zic sa faci alt cevawinking
Arata`i mamei tale poze cu fete cu par scurt si fete cu par lung`.
A sa observe ca fetele cu parul lung nu sunt banale, obisnuite ca celelaltelove struck au ceva special. :X:X:X

| gaby_4718 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres tunsori%2Bcu%2Bbreton%26um%3D1%26hl%3Dro%26biw%3D1419%26bih%3D695%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=719&ei=cGJpTJrIO866OLe84Uk&oei=VmJpTISaFsiQjAe34sHUBA&esq=5&page=5&ndsp=40&ved=1t:429, r:26, s:150&tx=54&ty=78 sper sa. ti placa. dar inainte sa te tunzi mai consulta. te cu persoane specializate in asa ceva