| Grimalkin a întrebat:

Ok, deci pe 30 octombrie o sa avem o petrecere de Halloween in sala de sport XD. Eu si cu inca doua colege (si cu niste profi, evident) o sa ne ocupam de organizare. Vreau si eu cateva idei de la cei care au mai facut petreceri de genul happy si mi-ar placea si niste idei de costume big grin am 15 ani si sunt fata, deci. big grin

5 răspunsuri:
| diddy_2463 a răspuns:

Puteti sa luati niste dovleci, sa-i scobiti pe dinauntru, sa le faceti ochi si gura si sale puneti o lumanare mica inauntru, vor arata infricosator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phey...ati putea face un fel de concurs... cele mai infricosatoare costume, cele mai frumoase, cele mai urate, cele mai scarboase, cele mai reusite si asa mai dep...ati putea face concurs de dans, cu juriu si tot tacamul, sau concursuri dinacelea:punetsi cateva mere intr-un vas cu apa iar concurentii trebuie sa le scoata, fara a se folosi de maini...si multe alte concursuri de genul...la sfarsit se dau diplomele de merit, iar castigatorii vor avea poza afisata pe coridorul scolii...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa aveti costume de pisica neagra, clowni, vrajitoare si fantome.Costumul de pisica neagra trebuie sa aveti o pereche de colanti negri, oelanca neagra, sosete negre, incaltamintea neagra, coada din material umplut cu vata, pe o bentita faceti niste urechi negre, pe fata facetiva cu marcarul niste mustati.La fantoma iti trebuie un cearceaf mai vechi, decupati ochi si gura, si a iesit costumul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee scurta... puteti manca tarte cu usturoi, fructe uscate sau bomboane.eu asa am facut anul trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un costum de mireasa moarta ar fi o idee buna si am dat petreceri de halloween foloseste baloane negre si faceti concursuri de costume si alte concursuri de genul si sa nu lipseasca o galeata sau ceva mare in care sa puneti apa simere sa vedeti cine scoate mai multe mere succes!winking