| RoxanaMihaela a întrebat:

La scoala se organizeaza o petrecere de Halloween si nu prea am idei pentru costum...initial ma gandisem la un costum de zombi dar am renuntat deoarece foarte multe colege vroiau acelasi lucru. Acum as vrea sa ma costumez in mim dar nu prea stiu ce imi trebuiesad. Astept si alte pareri si propuneri de costume care sa fie mai usor de confectionat! Multumesc:X

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dianadiana14 a răspuns:

Ce zici de PISICA: ai nevoie de niste haine negre, te desenezi pe fata si VOILA :d sau INGER haine albe, par ondulat machiaj alb: p P.S LA COSTUM MIM: HAINE IN DUNGI(PREFERABIL BLUZA) PE FATA MACHIAJ ALB NEGRU SI GATA... DISTRACTIE PLACUTA :* fundita?batting eyelashes