| Roxynikka a întrebat:

Buna,

Nu stiu daca va mai amintinti emisiunea de pe Kanal D, "Draga mea prietena", acolo facea reclama la un produs pentru acnee.
Incepe cu "D". Nu imi mai aduc deloc aminte numele produsului. Stie cineva? Multumesc,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Dermonu, cumva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kanald.ro/tag/acnee/

| Roxynikka explică:

Multumesc blackcat99! Ai funda.

| blackcat99 a răspuns (pentru Roxynikka):

Multumesc si eu pentru fundita! Imi pare bine ca te-am putut ajuta.