| BeatriceNote a întrebat:

Ok sunt o persoana foarte indecisa:))am mai postat o intrebare asemanatoare.
Am o prietena care participa la un concurs de fotografie si vrea un fotoshooting in camp cu grau in iulie (vant, apus de soare...) si m-a rugat pe mine sa fiu model dar am o mare problema:nu stiu ce rochie sa-mi aleg!
VA ROG SA MA AJUTATI!

http://www.thecelebritydresses.com/......-gown.html

http://www.thecelebritydresses.com/......party.html

Nu stiu ce sa aleg intre cea alba si cea albastra.Si ma gandeam daca ar fi mai draguta rochia albastra pe visiniu.( Am pielea albe, parul negru si ochii caprui ...care mi s-ar potrivi mai bine? A si am 16 ani si in curand o sa fiu slaba ca un fotomodel sanatos:)) )

Multumeesc:*

2 răspunsuri:
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Cea albastra e tare sexylove struck e cea mai buna, poart-o aia :*

| HELBINSKI a răspuns:

Rochia albastra dar pe visiniu, dar veni super bine, deoaree ai pielea deschisa la culoare si ochii caprui. Sper sa o alegi si sa faceti treaba buna, bafta.;*