| Andaa_2747 a întrebat:

Ok... Uitati cum sta treaba.Si rog seriozitate. Avem nevoie de sponsori pentru. Balul Bobocilor. In Tg-Mures, daca este cineva interesat sau poate sa ajute, va rog lasati-mi un mesaj privat pentru detalii.Multumesc!happy

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Eu organizez evenimente de gen in Romania si nu numai (alaturi de colaboratorii mei suntem de departe cei mai buni din tara) si v-am putea ajuta cu finantarea evenimentului cu conditia ca daca timpul ne permite, noi sa il organizam in colaborare cu voi. Cand e evenimentul si in ce club?