| MaDaMadalina18 a întrebat:

Pai întrebarea mea e legata de acest site: cum fac puncte? (adică eu am ajutat, am primit funda, am răspuns prima, a doua si tot nu am nici un punct)...ma puteți ajuta, dau fundita!straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o problemă pe site și dacă vreți( toți utilizatorii cu probleme) îi reclamăm Ralucăi această problemă. Nici mie nu îmi mai afișează nici punctele și nici intrebările sau răspunsurile. Cine vrea, să îmi trimită mesaj ca să o anunț pe Raluca din partea tuturor utilizatorilor cu probleme.

3 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Trebuie sa raspunzi de fiecare data intrebarilor! acelea SE PUNCTEAZA FFF MULT

| Adredemesconf a răspuns:

Mi se intampla exact la fel! Am raspuns la intrebari, am pus intrebari, dar la profil nu scrie nimic!sad Oricum bafta, sper ca o sa ni le puna in curand(si punctele)!

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Sigur o sa se puncteze punctele! Probabil o le puncteze mai tarziu! Nu te alarma!