| AneCriss a întrebat:

Pai. lasand la o parte problema de inainte. eu am mai avut un prieten. E cam complicat pentru ca prietena mea cea mai buna s-a bagat si s-a intalnit ea cu el. Dupa ce s-au despartit el ma suna pe mine si eu m`am intalnit cu el. La un moment dat m`am certat cu el dar nu vorbeam nici eu cu el si nici fata respectiva. Acum ei s-au impacat inapoi si de cate ori ma uit la pozele cu ei plang si mi-e ata de greu. Ma intreb cand o sa mai intoarca Dumnezeu roata, ca doar eu am suferit si inca sufar pentru un golan care stiu ca nu merita, dar tot tin la el. Eu ce sa mai fac? Oare se va mai intoarce la mine?

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

@Diana: sa stii ca daca baiatul e nesimtit se intoarce la ea... doar ca sa se distreze cu ea... nimic serios, si pe el dupa cum l-a descris "golan" nu cred ca o sa sufere dupa ea.

| IzZabela119 a răspuns:

Buna.te rog sa te linistesti.asa sunt baieti niste nesimtiti nu le pasa de noi numa sa se distreze pe seama noastra. o sa se intoarca.eu in locul tau cand sa-r intoarce i-as zice pleaca de unde ai venit.si o sa vezi cum o sa sufere si el. daca tot o sa te sune. mereu.inseamna ca simte ceva pentru tine. daca nu o sa te mai sune.inseamna ca nu i-a pasat niciodata de tine. Sper ca te-am ajutat :* Ai grija de tine big grin

| AneCriss explică:

Bine.ca am mai avut un prieten tot asa.si ma rugam de el sa ne impacam si el "NU". acum ma suna si vrea sa se intalneasca cu mine si imi zice ca ma iubeste si s-a indragostit de mine.si nu ma gandeam ca o sa zica el asa ceva niciodata...si de cate ori vrea sa ne int eu tot aman...si multi imi spun ca la fel o sa faca si asta de acum