| croissant a întrebat:

Pana cand este vacanta de pasti? pe ce data ne vom intoarce la scoala? funda la cel mai bun raspuns happywinking

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Vacanta de Pasti este intre 16 si 25 aprilie.

8 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Incepe pe 15 aprilie - vineri
Si se termina pe 25 aprilie

| PinkkRosee a răspuns:

Vacanta de paste tine de pe 18 pana pe 25 aprilie.*Sper ca te'am ajutat*.winking

| Alisstor a răspuns:

Saptamana asta e libera
saptamana viitoare e vacanta
nu duminica asta care vine, ci urmatoarea e Pastele
Ai liber si luni dupa Pasti. De marti faci scoala.

| Lala_7267 a răspuns:

Intram in vacanta pe 16 aprilie si ne intoarcem pe 26 aprilie (marti)

| Balboa a răspuns:

Marti pe 26 apr 2011 incepe scoala.

| Loredana_5574 a răspuns:

E simplu e o saptamana vacanta de pasti si a treia zi de pasti vi a scoala adica maritiwinking

| Loredana_7573 a răspuns:

Pe 26 aprilie incepe scoala dupa pasti!

| oana1212 a răspuns:

Vacanta a inceput pe 16 si trebuia sa se termine pe 25 adica marti sa ne intoarcem la scoala dar ministerul invatamantului a confirmat ca si pe 26 sa avem liber deci scoalava incepe miercuri 27 aprilie