| superpissy40 a întrebat:

Din ce data pana pe ce data este vacanta de pasti? Sunt clasa a VI-a.

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Vacanta de Paste incepe din 7 aprilie si tine pena pe 22 aprilie.SIGUR.FUNDA big grin

5 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Pana pe 22 funda?

| DeidaraXR1 a răspuns:

Nu stiu daca la tine e proiectul "Scoala Altfel", dar la mine, cu tot cu proiect, e de pe 2 aprilie pana pe 23(ziua mea big grin). Daca nu e de pe 9 aprilie pana pe 23.

| deeutsss a răspuns:

7 aprilie 2012 — duminica, 22 aprilie 2012

| Alexandra060396 a răspuns:

Vacanta incepe pe 6 Aprilie(Vineri)si se termina pe 23 Aprilie(Luni)

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Sincer numai stiu sigur dar te asigur eu ca este de 2 saptamani si este in aprilie funda?