| razadeluna a întrebat:

Pana in ce clasa v-au verificat parintii lectiile /temele de casa?

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Sora mea este mai mare cu 2 ani decat mine.si ea era mai grea de cap.si cred ca eram cls a 5-a si pe mine nu ma mai verifica dar pe ea dahee hee

29 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prin sondaj, pana prin clasa a zecea. Pe toate, doar in clasa I.

| daii a răspuns:

Pai.la toate temele ma verificau pana in a4-a. dupa aceea mai rar. iar acum mai deloc.Doar ma intreaba daca am ceva sau nu, fiindca au incredere in mine.happy

by daiiwinking

| xD101 a răspuns:

Pana in clasa a IV-a, din a V-a ma intrebau daca mi le-am facutbig grin si eu doar nu ziceam ca nu le-am facutlaughing eu le faceam mereu:-P

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu m-au prea verificat, doar cand eram in clasa 1, 2.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Pana in clasa a6a...asa cred xD.

| St!L a răspuns:

Cred ca pana in clasa a IV-a. Dupa aceea doar m-a intrebat daca mi le-am facut.tongue

| alexa a răspuns:

Pana in a 7. acrying
ce urat a fost! acum imi place ca nu ma mai corecteaza. oricum ma descurc

| deejayra a răspuns:

Nu mi-au verificat temele...au incredere in mine.Atunci cand iau un 4 la scoala nu ma feresc sa spun, mai bine sa afle acum decat sa afle la sedinta...si oricum nu ma cearta daca iau o nota mica, pentru ca ei gandesc destul de bine.Imi spun doar ca e treaba mea ce fac daca vreau sa ajung sa sterg parbrize la benzinarie sau sa lucrez la birou.Cat despre meditatii nu imi pun ei, doar daca ma duc eu si le spun ca la materia X am probleme si vreau meditatii.
Asa ar trebui sa faca toti parintii, pentru ca eu mi-am dat seama singur cat de importanta e scoala si nu stramb din nas cand sunt pus sa citesc vreo carte.

| Orannginna a răspuns:

Pana intr'a 5'a mi s'au controlat absolut toate lectiile. Din a 5'a pana intr'a opta mi se controlau aprox. jumatate, iar la liceu mergem pe incredere. happy

| Kidu a răspuns:

Cred ca pana-n clasa a3a-a4a.hee hee

| Aurelia a răspuns:

Nu m-au verificat niciodata, stiu ca imi fac temele zi de zi, deci nu e nevoie sa o faca.

| Bia:X a răspuns:

Pana au simtit ei ca nu mai e nevoie sa ma controleze (adica pana in clasa a IVa.)acum sunt a Xa si ma mai intreaba cateodata daca am ceva teme sau daca trebuie sa invat... au incredere in mine si asta imi place cel mai mult la ei. love struck

| Tabii. a răspuns:

Niciodatatongue

| MissD a răspuns:

Niciodata nu mi'au verificat temele si niciodata nu m'au ajutat la teme. Eram foarte costiincioasa si niciodata nu ma duceam fara tema. Nici acum nu ma duc.

| Alecsandraa a răspuns:

Pana prin clasa a 2-a big grin... De atunci doar imi puneau intrebarea daca le-am facut sau nu :-J big grin

| Kate21 a răspuns:

Doar in clasa 1.Acum,in a saptea nu se mai uita

| dadaaaaa a răspuns:

Pana in clasa a3-a, a4-a...acum sunt cls a7-a si ma mai intreaba din cand in cand daca am teme...

| IQOnly a răspuns:

Cred ca pana in clasa a 5-a! Dar de ce?

| theodoraafi a răspuns:

rolling on the floor wow ce intrebarelaughing)
pai cred ca pana intra 5thinking

| aLyNuSh a răspuns:

In clasele 1-4 dar in 5-8 nu prea se mai uita sunt ocupati cu serviciul.

| motanelul a răspuns:

Pana in clasa a 6-a

| 61n4 a răspuns:

Doar in a3-a cand n-am mai vrut sa i9nvatlaughing) ca pana atunci am invatat singurica

| panterutza a răspuns:

Niciodata.Nu credeti ca erau iresponsabili si nu ma verificau ca nu aveau chef sau ca nu le fasa. Pur si simplu au incredere in mine... i iubesc foarte mult:X:X:X

| Rose_2860 a răspuns:

Pana prin cls a 8a

| razispeed a răspuns:

Din a 4 m-a lasat mia slab si din a 6 mai deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da oare mi'au verificat?
Am si uitat

Cred ca in pana in a 5confused ca in 5-8 nu prea mai aveam teme. doar la mate si nu a verificat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu sunt parinte dar am copiii la o scoala cu predare intr-o limba total inaccesibila mie(germana), asa ca n-am putut sa verific, am mers pe "proceduri alternative" sad nu, glumesc! am mers pe incredere, desigur.(aveam de ales?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in a 3

| justana a răspuns:

Pana in a 4a...acum ma intreaba doar daca le-am facut.