| Rochelle a întrebat:

Pana la cati ani cresc fetele?

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Fetele in mod normal cresc pana la 18 ani, dar in schimb la baieti, ei cresc pana la 20 de ani, dupa cum cred ca ai observat cand sunt mici fetele cresc mai repede ca si baietii prin clasa 5 undeva fetele sunt mai mari ca si baietii in inaltime dar dupa 3 sau 4
ani baietii o sa le ajunga si o sa le si intreaca cand ajung la 18 fetele nu mai cresc dar in schimb baietii mai cresc cum am spus pana la 20 de ani

| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

15-16 ani