| Lyndsey a întrebat:

Pana la ce varsta v-ati uitat la desene animate?

Răspuns Câştigător
| DanielaGabriela a răspuns:

Am 17 ani si tot ma uit laughing. Pana si varmiu are 26 si se uita la Tom si Jerry de rupe laughing)rolling on the floor). Nu exista varstawinking. Unele desene amuza pe oricine. Sunt persoane in varsta care inca se uitawinking. Ex : Bunicamea rolling on the floor), obligata de fratemiu rolling on the floor

8 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Ma uit si acu.am 17 ani

| JulietteJokes a răspuns:

Am 14 ani si ma uit, dar cred ca o sa ma mai uit si pe viitor...happy

| printesatha69 a răspuns:

Eu am 13, ma uit la SpongeBobpuppy dog eyes....am sa continui sa ma uit pentru ca atunci cand sunt trista doar ele ma fac fericita

| Nicol_2691 a răspuns:

Eu am 16 ani si inca tot ma uit big grin

| 1DPinkpOint a răspuns:

Am 15.Si daca ma iei de la TV [Disney] cand e Phineas si Ferb sau Bafta Charlie."ii bai" laughing

| Xtadelo a răspuns:

Pana la 12-13 ani laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Lauria a răspuns:

Am 16 ani şi încă mă mai uit. Dacă îmi place, nu văd de ce m-aş opri.