| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati renuntat la desene animate?

Răspuns Câştigător
| VaLyPuFy a răspuns:

La 8/9 ani cand ma uitam la 'My litle pony'...Acum ma uit pe Disney Channel la seriale(funda?)

36 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Inca nu am renuntat.

| Yukidaruma a răspuns:

Am renuntat in momentul in care a aparut Disneyul si au inceput sa difuzeze tot felul de tampenii, ca daca era dupa mine si acum ma mai uitam, sau ce tot zic, inca ma mai uit pe youtube la ele si imi aduc aminte de copilarie love struck Copii de la 402, Viata cu Louie, Ce-i cu Andy, ahh, cate amintiri love struck

| LovellyAngel a răspuns (pentru Yukidaruma):

Uite un om normal... Fara Hannah Banana si alte minuni marca Disney.

| WeeD a răspuns:

Ma si la 30 de ani ma voi uita la Tom & Jerry, Scooby Doo, Bugs Bunny, Looney Tunes. Desenele din ziua de astazi sunt nimicuri, cand ma gandesc cu ce emotii ma uitam la Tom si Jerry. acum ce sa vezi extraterestrii, monstrii si batai. Copilaria s-a schimbat foarte mult. sad

| alecx4music a răspuns:

Da' cine te obliga sa renunti?

| NuImiPunNume a răspuns:

Nu cred ca este o chestie sa renunti. eu pe la 9 ani, dar sincera si acum ma mai uit cand ma plictii. Asta este o chestie care imi aduc aminte de clipele cand eram mai mica si de copilaria de pana acumhappy.

| alice014 a răspuns:

Undeva în viitor, probabil.

| Holocaust a răspuns:

Cine zice că am renunţat?
încă aş vrea să urmăresc desene animate, dar de-alea bune, de care m-am bucurat în copilărie.Asta dacă aş mai avea timp.Cine mai ştie de Teletubbies, Yu-gi-oh!, Familia Mezga...Deşi sincer, n-aş putea să mai urmăresc Teletubbies fără să râd: http://youtu.be/7cX91qycCTI.Mă fac să mă simt retardată...

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru Holocaust):

Am 17 ani si inca ma mai uit..la hentay laughing)

| Furnicutza a răspuns:

Nici acum nu am renuntat...si am 26..happy

| denisuk12 a răspuns:

Eu am 14 ani si inca mai ma uitwinking si nu cred ca e o rusinewinking

| seby4music a răspuns:

Am 18 si cand am ocazia ma mai uit la desene.bineinteles ca nu la orice tampenie animata.

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Pe la 8-9...acu am 12(aproape 13)si ma uit mai mult la serialehappy

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Desi adevarul e ca inca m-as uita la desene daca n-ar da numai prosti.Desenele pe care le dadea cand eram mai mica erau mai reusite...acum sunt numai tanpenii.Mie mila de saracii copii de 4-5 ani care trebuie sa se uite la porcariile asteasad

| anonim_4396 explică (pentru Anonimanonimus677):

Mai e un desen care nu are prosti si se numeste My Little Pony - Friendship Is Magic.

| 9988 a răspuns:

La varsta de 7 - 8 ani de ce?

| janeD0oe a răspuns:

Eu inca ma mai uit...si am 23 imi plac ma relaxeaza

| ragemvp a răspuns:

Nu poti renunta la asa ceva.:d

| DmXTeCkTrYs a răspuns:

La 10 ani am renuntat

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Foarte rar ma uit dar am mai renuntat un pic din ele la 11 ani

| LovellyAngel a răspuns:

Inca ma uit... Si astia care zic ca au renuntat si se uita la Disney Channel... Chiar nu vad diferentarolling on the floor Mai bine la Copii de la 402 sau Ce-i cu Andy, in loc de Disney Channel. Astia au inlocuit desenele in adevaratul sens al cuvantului cu niste pustoaice insetate de bani si faima sau niste chestii care cica sunt "desene animate"care seamana mai degraba cu niste capete patrate nebune.

| anonim_4396 explică (pentru LovellyAngel):

Eu ma uit la My Little Pony - Friendship Is Magic ma face sa rad cu lacrimi.Uni rad de mine ca sunt baiat si imi place.

| LovellyAngel a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu ce-i place.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Inca n-am renuntat sa ma uit la desene animate laughing cand nu gasesc nimic interesant sa vizionez imi,, amintesc''ca am posturile de desene, imi place sa ma uit la Scooby Doo si Ce-i cu Andy.

| loveanime059 a răspuns:

La varsta de 11 ani...pe la 12 ani am inceput sa ma uit pe disney channel, am 14 ani si inca ma uit ca la altceva la tv nu prea mai am sa ma uit, dar am observat ca au inceput sa baga prostii si nu mai da asa mult ca inainte magicienii din din waverly place, zack si cody pe punte, phineas si ferb, si imi placea si nini si Sony dar acum nu mai da decat noaptea tarziu straight face imi place mult si bona mea e un vampir dar am obsevat ca nu mai da deloc straight face

| TurcoaicaTa a răspuns:

De la 9 ani am inceput sa nu prea ma mai uit la desene. Acum foarte rar

| Nessie a răspuns:

12-13 ani, pur si simplu mi-am gasit altceva de facut si asa am renuntat. Daca vrei si tu sa te lasi incearca sa iti gasesti alte preocupari care sa te atraga mai mult ca desenele animate.

| luluta a răspuns:

18 si inca.

| KaramiCa a răspuns:

Eu inca ma uit.nu foarte des, dar ma uit.asta nu e o rusine sa te uiti la desene animate.stai fara griji.sunt persoane care si la 50 de ani se uitatongue

| Anon96 a răspuns:

Eu am 16 ani si inca ma mai uit.dar mai mult la alea vechi, putine noi care imi plac... insa acum ma uit la naruto shippuuden (ep 178 )...

| Stk3r a răspuns:

La 8/9 ani...Acum mai ma uit la televizor cand nu sunt la calculator si nu fac temelelaughing

| mercedesvitobenz a răspuns:

LA vîrsta de 8-9 anisori

| BlueAlways a răspuns:

La 8/9 ani cand ma uitam la 'Scooby Doo'...Acum ma uit pe Disney Channel la serialewinking