| anonim_4396 a întrebat:

Papanasi cu branza sau cu gem *de prune,mure, zmeura etc...*?

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,mai degraba as face o combinatie din tot ce ai spus tu aici, as face papanasi cu una din acele dulceturi si cu smantana.Am mancat o singura data si mi-a ajuns ca sa imi dau seama ca sunt deliciosi.Tu alegi dulceata cu care vrei sa faci insa inlocuieste branza cu smantana.Vor iesi mult mai buni. Iata aici si o reteta, poate o vei face;):
http://gabrielacara.blogspot.ro/2009/04/papanasi.html