| anonim_4396 a întrebat:

Parca era interzis sa punem intrebari cu rezolvarea temelor si altele de scoala oh go on.acum se vede cati respecta site`ul.:*. Scuza`ti da nu este o intrebare big grin.

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Raportează! Raportează orice întrebare legată de teme!
Eu, de azi-dimineață cel puțin zece am raportat. Mai sunt câțiva useri care fac și ei la fel, ajută și tu, ca să poată fi șterse aceste întrebări care nu au ce căuta pe site. Dacă le dăm mură în gură copiilor, nici că or să mai învețe ceva, doar copiază și atât.

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da știu este interzis dar unii nu respectă regulamentul așa că eu îi raportez, și sunt sigură că nu sunt singura.

| zbye a răspuns:

Eu unul nu am pus intrebari cu teme dar totusi daca se numeste TPU - Toti Pentru Unu si e un site unde ne ajutam intre noi, de ce e interzisa chestia asta?

| andrada_3947 a răspuns:

Dor la teme trebuie sa fim ajutati!
daca nu te descurci!
si poate nu ii nimeni din fam a ta nu stie atnci ceri ajutor! sau?
sper ca team lacurit!winking