| axonanonimul a întrebat:

Pareri despre Colegiul economic Viilor!

Răspuns Câştigător
| HandsOfTime a răspuns:

Buna.Eu sunt in viilor.Tocmai am terminat a 9 a.E un liceu bun.Copii sunt prietenosi si profesori de treaba(daca nu inveti nu ai cum sa treci).Eu sunt la gastronomie si fac practica la Hotel Royal.Singuri profesori duri sunt de chimie(daca faci cu Dima Veronica) si fizica(daca faci cu Olteanu Gheorghe). Daca mai ai intrebari ma contactezi.

| Valentin_Madea_2000 a răspuns (pentru HandsOfTime):

Poti sa imi dai si mie mai multe detalii te rog

2 răspunsuri:
| Andras_Andrei_Daniel_2000 a răspuns:

Un liceu bun acum eu sunt clasa a 10 a
Anumiti profesori sunt rai de tot
Cum ar fi profesoru de mate vladut care lasa pe vara intre 10-20 copii si ar mai fi aia de tic care tot asa lasa multi copii pe vara dar la restul materilor este mult mai usor
Pareri bune:
In liceu iti faci prieteni usor
Poti invata meserie
Nu se accepta bataile
Curatenia este buna
Clasele sunt bunicele
Pareri proaste
Se fumeaza in fata scoli de se rupe
Programul de practica iti mananca toata vara
Si uni profesori sunt nebuni delegat
Nota mea pentru acest liceu este de 6, 5