| Gabitza03 a întrebat:

Pareri despre liceul N Kretzulescu? Acesta a fost primul liceu "bifat" si as vrea sa aflu cum sunt elevii, profesorii etc.

1 răspuns:
| ZaPharaon a răspuns:

Daca iti raspunde cineva unde va mai fi magia? Stii cu ce profesori vei face materiile? Ca sa iti spuna cineva cum sunt profesorii, trebuie sa enumeri profesorii... dar la elevi este cu totul alta poveste, nu am fost in acel liceu deci nu pot sa iti spun cum se comporta, daca au fite samd. Dar daca te intereseaza anumiti profesori, scrie-le numele in alt comment.