| TommyHilfiger a întrebat:

Parfumurile de site-ul aoro.ro sunt cumva fake-uri? Ati cumparat cumva de acolo?

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Mie mi s-a spus ca nu (de catre cunostinte) dar in fine, nu prea stiu ce sa zic

| TommyHilfiger explică (pentru greyhound):

Imi poti spune te rog daca cunostintele tale au primit un certificat cum ca produsele ar fi originale?

| greyhound a răspuns (pentru TommyHilfiger):

N-a fost o discutie dedicata magazinului, sa se discute prea mult pe tema asta; daca sunt dovezi sau argumente ca asa e
a intrebat unu (asa din curiozitate, ca sunt cam prea ieftine) daca or fi originale si altul a spus ca da, ca el si altii au mai comandat de acolo, si cam asta a fost toata discutia

| tpu1984 a răspuns:

Eu cumpar de ceva timp parfumuri de pe aoro.ro si toate au fost identice cu ce cumparam mai demult in duty-free. Eu ii recomand.