| anonim_4396 a întrebat:

Parinitii mei au plecat de acasa pentru 2 ore si eu am fumat o tigara in baie si acum nu mai stiu cum sa scap de miros ca sa nu se prinda... ce sa fac sa nu se cunoasca mirosul? imi trebuie ceva rapid! plizz help me! FUNDAA

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Faci baie, aburii o sa astupe mirosul de fum si normal ca deschizi geamul, mai stai si pe wc oleaca sa vezi cum se schimba mirosurile. Iti schimbi hainele, te speli in gura si gata. Crezi ca mirosul se tine scai de tine? Si nu mai fuma ca sa fii smechera ca iti faci rau, lasa prostiile.

13 răspunsuri:
| icEmaN10 a răspuns:

Deschizi geamu dai cu feonu dai cu parfum laughing Altceva nu stiu fiindca nu am patitwinking

| hecamefrommetalland a răspuns:

TU FUMEZI? Lasa-te naibii de fumat ca o sa-ti para rau! Zau, daca cineva voia ca noi oamenii sa fumam atunci ne facea hornuri la camera!
Fumezi ca sa pari cool? Ce e cool sa mirosi (Si tu, si gura ta) ca o toaleta(uite o ironie la intrebarea ta)

| klau074 a răspuns:

Dai cu mult parfum faci un dus si lasi geamul deschis

| Lalaaal a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Nu am cerut sfaturi despre fumat... Am cerut cum sa scap de miros. Si sa stii ca nu imi pasa de raspunsul tau. eu am nevoie acum de ceva pentru miros nu am nevoie de invataturi de la tine... puup :*

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru Lalaaal):

Da cu bicarbonat si parfum pe pereti, apoi cu apa, apoi cu alcool, apoi iar cu apa.

| Lalaaal a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Ms... acum raspunsul e de folos.

| Lalaaal a răspuns:

Baa... mersi! toti m.ati ajutat si am reusit. am incercat variantele tuturor si au dat roade. Pacat ca pot da numai la unul FUNDA. Imi pare rau. Totusi multumesc mult tuturor.

| RetardedRacoons a răspuns:

Iei frumos un prosop, il uzi si il plimbi prin aer ca pe o elice.

http://forum.retardedracoons.com

| Lalaaal a răspuns:

Si am incercat si faza cu otetul de vin.

| Lalaaal a răspuns:

Succes si altora daca patesc asa ceva. Un lucru e sigur : Nu voi mai fuma in casa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Am pățit și eu așa.

| Lalaaal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pretenasheee... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lalaaal):

Ia și învață de la profesioniști
http://www.youtube.com/watch?v=WYbiQL0XX0A
Data viitoare vei ști ce să faci. :))
Puff, Puff, Pass.