| eusunteusituestitu20 a întrebat:

Parul meu dupa 3 zile de la spalare este urat straight face.
Cred ca trebuia sa tina mai mult timp forma...de la spalare.

Vreau cateva informatii ...cu ce as putea sa il fac sa aiba mai mult volum?

4 răspunsuri:
| lilith666 a răspuns:

In primul rand sa-l dai cu balsam da sa tii ceva balsamul in par sa iti schimbi samponul si daca chiar nu merge sa incerci un tratament naturist. Sper ca te-am ajutatwinking Aaa si sa nul nai dai cu placa, dottul si altele si sa til tii prins cand esti prin casa

| Crinutza24 a răspuns:

Dupa spalare foloseste o spuma pentru volum aproape de radacina parului si tine capul in jos, uscand parul in aceasta pozitie.
Trebuie sa se foloseasca un uscator cu difuzor de volum care disperseaza aerul. Dupa ce parul este aproape uscat, se foloseste o perie rotunda mare pentru a-l coafa. Oricum depinde si de tunsoare foarte mult.

| eusunteusituestitu20 explică (pentru lilith666):

Aici era problema sad. Folosesc placa cel putin o data pe saptamana... Dar sunt saptamani cand nu il indrept si tot asa este straight face.

| eusunteusituestitu20 explică (pentru lilith666):

Placa o folosesc mai rar straight face. Dar sunt saptamani in care nu o folosesc deloc si e la felsad.