| Rebecca19956 a întrebat:

Pe 31 octombrie am un bal de haloween si vreau sa ma costumez si nu stiu in ce pls ajutati-ma dau funda :X

3 răspunsuri:
| dublud a răspuns:

Pai depinde de stilu tau
Ai putea sa iti faci un sutien din nuca de cocos care costa doat 2 lei si fusta din frunze laughing
Sau ai puteam sa iti vopsesti parul sa te imbraci si machiezi negru ai fii ceva gothic.
Sau. Daca stai intr. un iras unde sunt magazine mari sau malluri ai putea incerca sa iti faci tu propria idee cu dintii de vampir haine rock si par colorat ar iesi ceva cidat nubatting eyelashes.
Asta e doar o idee. Eu zic ca o sa te descurci
Distractie placutahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand m-am kostumat anul trecut m-am imbrakat in vrajitoarebig grinbig grinbig grinii amuzat, trebuie sa incerci...sau m-am mai kostumai odata in profesoaralaughingrolling on the floor...