| Dana_5750 a întrebat:

Pe 4 martie ( ieri ), la Romanii au Talent, venise un tip foarte dragut, blond cu parul mai lung. Avea si o voce extra mega geniala. >8-
spuneti-mi si mie cum il chema. Sau un clip ceva cu el. :-s.
DAU FUNDAAA. \:d/
FARA RASPUNSURI AIUREA. straight face

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Tudor Todut din cluj.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001529191057

8 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Http://dstoica.blogspot.com/......video.html uite aici si cred ca vorbesti despre Adrian Tutu asa il cheama

| Andrutsa15 a răspuns:

Tudor Tudorut thinking

| SmarandaFilth a răspuns:

Tudor Todut, e din Satu Mare, are 16 ani si il cunosc.

| FiftyPence a răspuns:

DiDixx97, se numeste Tudor Todut, dar e din Satu Mare si umbla cu mine la o scoala tongue

| Alexunder95 a răspuns:

Tudor todut,daca gasesti, piesa lui, te rog trimite-mi si mie link sau ceva, te rog:Xbig grin

| Some1else a răspuns:

Tudor Todut, este din Satu Mare, este in trupa Kramsel, si am pe calculator 2 piese care le canta el (Bed of roses-Bon Jovi; Here without you-3 doors down) are o voce superba si merita sa auzi piesele big grin acum este intr-o relatie cu Racolta Bianca din Baia Mare straight face PS: este un ingamfat si se crede mare vedeta.in rest e de treabawinking