| Seby80 a întrebat:

Pe aceasta placa de baza : ECS H55H-M, se pot adauga x2 placi video Gainward nVidia GeForce 9500GT, si de asemenea x2 rami de 4gb fiecare? Astept un raspuns. Va multumesc mult. Am uitat sa precizez ca procesorul este Intel i3 3.04Ghz!

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Ba da funda nu poti da?

1 răspuns:
| DarkTheory a răspuns:

Deci procesorul il suporta, si banuiesc ca si placa video si ramul merge. Informatia despre procesor o poti citi si tu aici http://www.guru3d.com/article/ecs-h55hm-motherboard-review-test/ si faza cu ramul si placa video ii logic ca daca suporta procesor puternic suporta si placa video si ram puternic :-bd