| Seby80 a întrebat:

Eu am la pc urmatoarele configuratii, placa de baza -||-, Placa de baza h55h-m, procesor i3 3.04GHz, hdd 1tb, sursa 500w, ram 8gb, placa video nVidia 9500gt. Si acum 2 zile am dat comanda de Gigabyte Ati Radeon HD6850. urmeaza procesorul imbunatatit si cam atat. Carcasa http://www.emag.ro/carcase/carcasa-raidmax-hurricane-neg ru--pRMX-HUR. A mai ramas procesorul de imbunatatit, ce parere aveti pentru un pc for gamers. Sa las ce am acum sau sa il imbunatatesc? cu banii ma ajung deci procesorul daca se poate pana in 1000 lei. Sper sa ma puteti ajuta!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Procesorul merge, stai linistit. Ce sursa ai? Nu raspunde "de 500W" te rog, asta am vazut. Modelul, mai exact!winking