| Alvaro0x a întrebat:

Pe acel site Badoo iti poti gasi perechea? sau cum o descriere a siteului... dau funda, nu va bateti joc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu am cont acolo doar de amuzament stii de ce? 1. Pentru ca fetele cauta doar tipi peste 20 de ani si de abia mai prinzi una cuminte (Dumnezeu stie daca o fi sau nu), 2. interesul si cheful de a gasi pe cineva pentru aventura sau pe interes e destul de mare asa ca nu iti recomand sa iti faci sperante pentru o minciuna pe internet.

3 răspunsuri:
| carynaaa a răspuns:

Buna eu am folosit acel site, marea majoritate sunt batrani exclud anumite cazuri de ex eu acolo l.am cunoscut pe prietenul meu, oricum da *ai putea sa iti gasesti perechea* baftahappy si treci pe la mine sa imi spui daca ti.a mers happy

| Alvaro0x explică:

Cum as putea sa va aflu idurile sa-mi discutam pe aceasta tema ca mesaj privat nu va pot da?

| carynaaa a răspuns (pentru Alvaro0x):

Tal3nt_fitz321