| ElenaZamfi a întrebat:

Pe Blogspot unde pui codu pentru un skin gata facut? si ce trebuie sa faci ca sa mearga?:d funda

1 răspuns:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Te duci la design dupa s dai click pe editati HTML si jos iti apare ca un fel de fereastra si acolo e codul temei tale anterioare acum sa ti-o pui pe a ta preferata dai pe codul existent select all si dupa delete faci in asa fel sa ramana fereastra goala si dupa dai copy past pe skinul tau favorit dupa salvati sablon sper ca te-am ajutat