| Ceva ciudat. a întrebat:

Ahh.am facut o prostielaughing.deci am gasit pe un site un skin pentru hi5...si am copiat codu' in casuta about me si acum nu'mi mai apare nimic pe profil...doar iarbalaughing...cum pot afce sa sterg codu' ala.varooog ajutati-ma...:-s...

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Si eu am facut greseala asta...si am trimis un mesaj la hi5 suport(mesajul sa fie scriis in engleza sau spaniola in care sa explici ca ai copiat un link...bla bla si vrei sa iti aduca pagina la setarile anterioare)
mie mi-au refacut hi5 in cam o ora!
bafta! de atunci m-am lecuit, nu mai copiez linkuri

4 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Pai trebuie sa intri din nou la About Me, si sa-l stergi de acolo.

| 1968 a răspuns:

Dai restabilire sistem si te intorci cu cateva zile in urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor laughing doar iarba
esti iarba!rolling on the floor

| Ceva ciudat. explică:

Da'.mersi de raspunsurilaughing... da' m-am enervat pana la urma sa tot iincerc si mi-am facut alt contbig grin...

mersi de ajutor oricum:*