| Alllllexandra a întrebat:

Pe cat incepem cei care intram in a 9-a scoala?

Răspuns Câştigător
| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Pe 17 la fel ca toti scolarii. Iti doresc bun venit in colectivul liceenilor si sa ai 4 ani plini de momente placute si multa distractie!

11 răspunsuri:
| Alllllexandra explică:

Multumesc de raspunsuri.Scuze dar nu pot da decat o funda... va pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 septembrie

| LIN2010 a răspuns:

Luni,17 Septembrie, a anuntat astazi Premierul Romaniei PONTA, deci inca o saptamana de vacanta inplus. UUUUURRRRRRAAAAAAAAAAA

| LIN2010 a răspuns:

Luni,17 Septembrie, a anuntat astazi Premierul Romaniei PONTA, deci inca o saptamana de vacanta in plus. UUUUURRRRRRAAAAAAAAAAA

| DanielaMf a răspuns:

Intru si eu a 9..si incepem pe 15...adica intr-o sambata dar atunci ne sunt prezentati colegii...etc. Iar de pe 17 cica..incep orele! I don't want to see. sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Alllllexandra explică (pentru DanielaMf):

Wow,voua va sunt prezentati si colegiilaughing Pe noi ne ia direct... Oricum mersi de raspuns si sa nu ai emotii, nu ai de ce.Trebuie sa le arati ca esti puternica,(virgulalaughing) ca sa te respecte in urmatorii anihappy

| DanielaMf a răspuns (pentru Alllllexandra):

Da stiuoh go on. credema..nu o sa am emotii delocoh go on. eu nu sunt emotivalaughing

| Alllllexandra explică (pentru DanielaMf):

Eu chiar daca incerc sa nu fiu nu potlaughingI don't want to see

| DanielaMf a răspuns (pentru Alllllexandra):

Pacat...asta e fiecare cu firea lui..si starea lui emotionala. daca am fi toti la fellaughingam fi niste roboti..deci mai bine ca nu suntem:*=]].

| Alllllexandra explică (pentru DanielaMf):

Dap corectoh go on Ai dreptate..Poi..eu sper ca o sa fie binelaughingSi iti urez si tie succes si note bune tot anul!:*

| Helixx10 a răspuns:

Pe 17 septembrie