| hermione a întrebat:

Pe cat vine alocatia?

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Tatal meu este factor postal si din informatiile primite de la el( noi stam la tara) cupoanele de alocatie ii vin pe 8 pana pe 10 si banii dupa aia adica de pe 10 pana pe 18 cand trebuie sa vina pensiile. Daca alocatia ta mai intarzie cu cateva zile e posibil sa se fi ratacit pe la masina postei sau pe la ghiseu. Oricum stai linistita ea va aparea oricum. Fundita?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Dupa 15...

| Didii15 a răspuns:

19 din cate stiu happy

| Buburuzza a răspuns:

Depinde.laughing)

mie imi vine de obicei pe la sfarsitul lunii 23-24-25 :-b. iar unei prietene la inceputul lunii. 1-2-3 rolling on the floor

| dianaaxd1 a răspuns:

laughingmie pe 21