| Lyndsey a întrebat:

Pe ce culoare preferati sa va luati hainele?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Negru gri albastru si verde.Dar de obicei imi iau haina care imi place, am si culori electrice si pale.

5 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Imi plac foarte mult combinatiile de alb-negru, imi par foar elegante si se incadreaza deseori bine in orice cadru.Pe langa astea, imi plac foarte mult culorile pamantului : bej, crem, maro etc.

| Euletitia a răspuns:

Buna! imi iau haine cam orice culoare, depinde de nuanta culorii respective si de croiala hainelor. In opinia mea, orice culoare e frumoasa, daca alegi nuanta potrivita si o asortezi corect. am in garderoba haine pe negru, rosu, alb, galben(mai ales nuanta de galben-mustar imi place mult), mov (ador puloverele mov), maro, portocaliu, bleumarin, gri, turcoaz, lila, roz coral etc

| Inemes a răspuns:

Nu conteaza culoareahee hee
Conteaza cum arata acea haina.

| Mariaaa234 a răspuns:

Orice culoare galgen rosu negru verzi si violet, mereu prefer aceste culori in special, ma prind foarte bine la pigmentul meu de piele.imi vine orice bine.ador in special rochiile scurte ca acea pe care o port in poza! imi plac si lucrurile care au materialul mai lucios.prefer combinatiile simple, alteori pe cele complicate. FUNDA?

| D3ll a răspuns:

Negre tongue