| InnA_3234 a întrebat:

Pe ce data a lunii martie o sa fie olimpiada de matematica faza judeteana in mures?

3 răspunsuri:
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Pe 30 sau 31! Bafta si numai bine! Mai bine mi-ai da idd tau de mess! Al meu este crissy4546a

| ZennoEll a răspuns:

Sunt si eu din Pneamt si profa mi-a zis ca injur de 5-12 martie cam asa Succes kiss

| ZennoEll a răspuns:

Tu stiu sigur ca e pe 12 martie mi s-a confirmat PwP succes sa ai nota mare :X si Mellya esti paralel/a cu olympiada la mate... toate au loc in aceleasi zii unde sa o dai tu pe 31 daca e judeteana laughing