| Twixi a întrebat:

Pe ce data incepe scoala?laughing[Si de unde stiti acest lucru?]

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu pe 15, pe 13 mi se pare, adica incepea miercuri si acum incepe luni. de unde stiu? mi-a zis mamalaughing

| lSchizo a răspuns:

13 Septembrie...:-l Din PACATE de acum incolo scoala va incepe numai LUNEA. crying De unde stiu? De la TV. :-l

| Burzea a răspuns:

Pe 1 sept. stiu de la inspectorat mama e directoare acolo

| Biiancax a răspuns:

Din pacate pe 13 septembrie crying... stiu de la diriga big grin

| FataCuOchiCapruiX a răspuns:

Pe 12 lunea...13 este martea.Ce naspacryingcryingcryingcryingStiu de pe nethappy Am cautat pe Google