| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce profil este mai avantajos sa ma duc la anul ca profil? pe tehnician in gastronomie (bucatar) sau organizator banketing (ospatar) si cred ca si organizator de ceva evenimente? help

Răspuns Câştigător
| IustinaSiAtat a răspuns:

Pe gastronomiewinking
O sa castigi mai mult asawinkinglaughing

funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Bucatar.
toata lumea iubeste mancarea
e super-meserie

| Victor979 a răspuns:

In gastronomie

| sabau26 a răspuns:

Castigul iti este garantat la postul de bucatar...dar la ospatar.si acol ai salar,dar mai important este bacisul daca lucrezi cv de genu (Turcia,pe malul bosfordului,Italia, spania, mai stiu eu unde) dar acol nu castigi decat in sezon funda?